Convocatòries de reunions de presidents de tribunals i correctors de PAU 2005:

Reunió de presidents de tribunals PAU 2005
Reunió general de correctors PAU 2005
Reunions de correctors PAU 2005 per matèries

 

Reunió de presidents de tribunals PAU 2005

QUI CONVOCA

DIA

HORA

LLOC

Maria Glòria Barberà i Mariné, coordinadora proves d'accés a la URV

17/06/2005

12.00

Edifici Rectorat. Sala de Juntes

C. de l'Escorxador, s/n
Tarragona

Reunió general de correctors PAU 2005

QUI CONVOCA

DIA

HORA

LLOC

Maria Glòria Barberà i Mariné, coordinadora proves d'accés a la URV

14/06/2005

11.00

Edifici del Rectorat de la URV.
Paranimf

C. de l'Escorxador, s/n
Tarragona

Reunions de correctors PAU 2005 per matèries

MATÈRIA

QUI CONVOCA

DIA

HORA

LLOC

DIBUIX TÈCNIC Bernardo Mas, sotscoordinador 14/06/2005 quan finalitzi la reunió general de correctors

Edifici Rectorat URV.
Paranimf

C. de l'Escorxador, s/n
Tarragona

LLENGUA CATALANA I LITERATURA Maria Herrera, sotscoordinadora 14/06/2005 quan finalitzi la reunió general de correctors

Edifici Rectorat URV.
Sala de reunions del rectorat

C. de l'Escorxador, s/n
Tarragona

LLENGUA CASTELLANA I LITERATURA
MATEMÀTIQUES Francesc Alejandre, sotscoordinador 14/06/2005 quan finalitzi la reunió general de correctors

Edifici Rectorat URV.
Paranimf

C. de l'Escorxador, s/n
Tarragona

MATEMÀTIQUES APLICADES A LES CIÈNCIES SOCIALS
BIOLOGIA Miquel Llobera, responsable de la matèria 21/06/2005 17.00

Facultat de Biologia UB.
Aula de Graus

Av. Diagonal, 645
Barcelona

13/09/2005
HISTÒRIA Ramon Arnavat, sotscoordinador 21/06/2005 17.00

Facultat de Lletres URV.
Aula 3208

Plaça de la Imperial Tarraco, s/n
Tarragona

LLATÍ Pere J. Quetglas, responsable de la matèria 21/06/2005 17.30

Facultat de Filologia UB.
Pati de Lletres, 1er pis, Sala de Graus

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
Barcelona

13/09/2005
VOLUM Eulàlia Grau, responsable de les matèries 22/06/2005 16.30

Facultat de Belles Arts UB.
Sala d’Actes

C. Pau Gargallo, 4
Barcelona

DIBUIX ARTÍSTIC 17.00
IMATGE 17.30
FONAMENTS DEL DISSENY 18.00
TÈCNIQUES D’EXPRESSIÓ GRÀFICO-PLÀSTICA 18.30
CC TERRA I MEDI AMBIENT Josep Antoni Conesa, responsable de la matèria 22/06/2005 17.00

Facultat de Biologia UB.
Aula de Graus

Av. Diagonal, 645
Barcelona

14/09/2005
FILOSOFIA Ambrós Domingo, sotscoordinador 22/06/2005 17.00

Facultat de Lletres URV.
Aula 3208

Plaça de la Imperial Tarraco, s/n
Tarragona

14/09/2005
TECNOLOGIA Lluïsa Jordi, responsable de la matèria 22/06/2005 17.00

ETSE Industrial de Barcelona UPC.
Laboratori de màquines, Pavelló G, planta 1

Av. Diagonal, 647
Barcelona

14/09/2005
ECONOMIA I ORGANITZACIÓ D’EMPRESA Montserrat Sansalvadó, responsable de la matèria 22/06/2005 18.00

ETSE Industrial de Barcelona UPC.
Aula Capella, planta baixa

Diagonal, 647
Barcelona

14/09/2005
LITERATURA CATALANA Pere Farrés, responsable de la matèria 22/06/2005 18.00

Facultat de Filologia UB.
Aula 1.5, edifici Josep Carner

Gran Via / Aribau, 1a planta
Barcelona

14/09/2005
HISTÒRIA DE L’ART Juan Ramon Triadó, responsable de la matèria 23/06/2005 10.00

Facultat de Geografia i Història UB.
Sala de Graus, Edifici Deganats

C. Baldiri i Reixac, s/n
Barcelona

15/09/2005
GREC Francesca Mestre, responsable de la matèria 23/06/2005 12.00

Facultat de Filologia UB.
Departament de Filologia Grega, 1er pis, davant la biblioteca

Gran Via de les Corts Catalanes, 585
Barcelona

LITERATURA CASTELLANA Ramon Oteo, sotscoordinador
el sotscoordinador contactarà amb els correctors
ANGLÈS
pendent de convocatòria
FÍSICA
pendent de convocatòria
FRANCÈS
pendent de convocatòria
GEOGRAFIA
pendent de convocatòria
QUÍMICA
pendent de convocatòria